Producenci

Leasing na wyposażenie fryzjerskie i kosmetyczny

Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Nowość
Promocja

Pedicure oraz inny zabieg podologiczny nie może się obyć bez specjalistycznych frezów. Frezy podologiczne pozwalają wstępnie przygotować płytkę paznokci do kolejnych zabiegów. Frezy do opracowywania skórek i paznokci w odpowiednim kształcie i właściwej twardości znacząco ułatwiają pracę w gabinecie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości frezów podologicznych. Frezy są produkowane z różnych materiałów, to z jakiego materiału są wykonane wpływa bezpośrednio na efekty I to do jakich prac jest poznaczony. GetFull oferuje frezy diamentowe, próżniowe, wykonane z wysokogatunkowej stali, węglika spiekanego, ceramiczne oraz z piaskowca. Zaopatrując się w odpowiedni zestaw frezów, zyskacie Państwo gwarancję, że wszystkie prace zostaną wykonane perfekcyjnie.

Frezy podologiczne

Dobre Frezy Podologiczne dla Profesjonalistów

Najwyższej jakości frezy podologiczne dla profesjonalistów i pasjonatów pięknych stóp. Odkryj różnicę!

Decydując się na zakup frezów, należy postawić sobie pytanie, do jakich zabiegów mają być one przeznaczone. Inny rozmiar i grubość części roboczej będzie wybrana do zdejmowania, wybierania hybryd, a inna na przykład do wygładzania płytek paznokci. W połączeniu z frezarką o regulowanej mocy będziesz w stanie uporać się z wykonaniem wielu zabiegów podologicznych. Poniżej przedstawiamy podstawowy podział frezów pod względem ich przeznaczenia:

 • Frezy do opracowywania zgrubiałych paznokci
 • Frezy do zdejmowania hybryd i żelu
 • Frezy do sztucznych paznokci
 • Frezy do szlifowania paznokci i skórek
 • Frezy do wygładzania płytki paznokcia
 • Frezy do usuwania zrogowaceń na podeszwach
 • Frez do usuwania zrogowaceń w wałach około paznokciowych
 • Frezy do usuwania odcisków
 • Frezy do usuwania skórek
 • Frezy do opracowywania skóry na piętach Frezy diamentowe

Diamentowe Frezy Podologiczne

Oferowane w naszym sklepie internetowym frezy diamentowe, to najczęściej wybierane i stosowane przez podologów frezy, ponieważ można je używać w różnych przypadkach. Frezy diamentowe można stosować do wyrównywania powierzchni paznokci i skórek, eliminowania zrogowaceń zarówno w obrębie okolic paznokci, jak i tych w okolicach pięt. Frezy diamentowe z reguły nie posiadają na swojej powierzchni żadnych nacięć. Ich część robocza, (tak zwana główka) może mieć różne kształty, od klasycznego walca, aż po różnej wielkości stożki. Zależnie od tego, jaką ziarnistość powierzchni roboczej posiada dany frez, będzie bardziej lub mniej nadawał się wykonywania zabiegów w różnych obrębach stóp. Diament, z którego wykonane są frezy, czyni je odpowiedni twardymi narzędziami i zapewnia im trwałość i efektywność nawet podczas usuwania najmocniejszych zrogowaceń skóry.

Podologiczne Frezy Stalowe

W tej grupie frezów znajdziesz tak zwane frezy próżniowe i różyczki. Frez próżniowy służy do usuwania różnego typu zgrubień i zrogowaceń skóry, różyczka natomiast stosowany jest głównie do usuwania odcisków. Stalowe frez z reguły posiadają końcówki o niewielkich wymiarach, które pozwalają na wykonywanie precyzyjnych prac podczas wykonywania zabiegu. Próżniowy frez pedologiczny to także bardzo przydatne narzędzie do usuwania lakieru hybrydowego z płytki paznokcia. Jego stosowanie umożliwia szybkie i skuteczne usunięcie nałożonej hybrydy, bez naruszenia struktury płytki.

Frezy z Węglika Spiekanego

W ofercie naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są również frezy wykonane z węglika spiekanego. Owalny frez z węglika spiekanego jest nie do zastąpienia podczas ściągania akrylu i żelu. Doskonal sprawdza się również podczas wykonywania zabiegów na paznokciach naturalnych. Struktura takiego frezu pozwala na szybką i efektywną pracę, bez większego ryzyka uszkodzeń płytki, czy skóry w okolicach paznokci. Część robocza frezów wykonanych z materiału tego typu może mieć różnorodną ziarnistość, dzięki temu są przydatne w rozmaitych sytuacjach. Reasumując narzędzie wykonane z węglika spiekanego i idealny frez do hybryd.

Frezy Podologiczne Ceramiczne

Materiał, z jakiego wykonane są frezy ceramiczne to wysokiej klasy tlenek cyrkonu i stali nierdzewnej. Frezy ceramiczne przeważnie zakończone są główką w kształcie wala, stożka lub kulki o różnych wielkościach. Niewątpliwą zaletą frezów tego typu jest to, że podczas usuwania żelu, masy hybrydowej czy akrylowej nie powodują drgań i nie nagrzewają się podczas pracy. Idealnie nadają się do bezpiecznego ściągania masy z płytki paznokcia, nie powodując jej uszkodzeń. Część robocza frezu ceramicznego posiada zróżnicowaną głębokość wyżłobień, dzięki czemu mają szeroki zakres zastosowań. Należy wspomnieć o jeszcze jednym bardzo ważnym aspekcie odnośnie frezów ceramicznych, a mianowicie o tym, że nie uczulają, dlatego są zalecane do zabiegów przeprowadzanych u osób z uczuleniami na metale.

Frezy z Piaskowca

Frezy kamienne wykonane z piaskowca to dobry wyborów dla osób, które zaczynają swoją przygodę z frezarkami. Może nie są tak trwałe, jak frezy diamentowe czy ceramiczne, ale wybaczają wiele błędów osób początkujących w sztuce manicure i pedicure. Frezy piaskowe przeznaczone są przede wszystkim do usuwanie skórek. Dzięki nim odsłonimy paznokcie, a same skórki nabiorą znakomitego wyglądu. W naszej hurtowni kosmetycznej znajdziesz frezy piaskowe o różnym kształcie: stożka, kulki lub cylindryczne, więc mogą Państwo wybrać taki, który będzie wygodny i odpowiedni do zakresu prac.

Frezy do Pedicure - Narzędzia do Zabiegów Pielęgnacji Stóp

Wszechstronne i kompleksowe zaopatrzenie gabinetu kosmetycznego pozwala na szybsze i sprawniejsze wykonywanie zabiegów zarówno o charakterze kosmetycznym, jak i leczniczym. Oprócz frezarki podologicznej, to właśnie tak zwane narzędzia rotacyjne stanowią niezbędne wyposażenie do ścierania zrogowaceń, opracowywania płytek paznokci, usuwania skórek itp… Kompletując swój zestaw frezów podologicznych należy wziąć pod uwagę zróżnicowanie materiałów, wielkość oraz gradację powierzchni ściernej. Bardzo istotnym elementem, na który należy zwrócić uwagę będzie też kształt główki, która w zależności od jej wyprofilowania pozwoli dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc, takich jak obszar pomiędzy macierzą paznokcia a wałem skórnym wokół niego.

Bez względu na to z jakiego materiału zostały wyprodukowane frezy do paznokci, po każdym użyciu, zawsze powinny być poddane procesowi dokładnej sterylizacji. Dzięki temu stają się wolne od wszelkich wirusów i bakterii. Dopiero po takim zabiegu narzędzia nadają się do ponownego użycia, bez ryzyka narażenia zdrowia klientów czy pacjentów korzystających z usług gabinetu podologicznego czy kosmetycznego. Wszystkie narzędzia oferowane na stronach naszego sklepu internetowego nadają się do sterylizacji. Sklep kosmetyczny GetFull postawił na frezy i akcesoria renomowanych firm, takich jak EXO oczy SAEYANG. Marki te to gwarancja wysokiej jakości wykonania, niezawodności i ponadprzeciętnej skuteczności. Frezy EXO słyną z długiej żywotności. Nie należy zapominać o odpowiednim przechowywaniu narzędzi, najodpowiedniejsze warunki to suche miejsca o temperaturze pokojowej. Pamiętając o tym frezy pozostaną w dobrej formie przez długi czas.

Kupując dobre frezy podologiczne, należy również wziąć pod uwagę to, jakim modelem frezarki dysponujemy. Mimo dużej standaryzacji tych narzędzi kosmetycznych, można spotkać różne systemy mocujące łączące wymienne frezy z głowicą głównego urządzenia. W ofercie GetFull z pewnością znajdą Państwo odpowiednie frezy, które idealnie sprawdzą się w Państwa gabinetach podologicznych czy kosmetycznych.

Gdzie kupić wysokiej jakości frezy podologiczne? - Odkryj jakość i precyzję frezów na GetFull.pl!

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami niezbędnymi do zabiegów podologicznych lub kosmetycznych: 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl