Producenci

Leasing na wyposażenie fryzjerskie i kosmetyczny

Opcje przeglądania

Podgrzewacze do wosku to urządzenia, których nie może zabraknąć w salonach kosmetycznych. Służy do roztapiania wosku przed zabiegiem usuwania włosów. Jest to bezsprzecznie jedna z najczęstszych metod usuwania włosów wybierana przez klientów. Jego cechami charakterystycznymi są wydajność i szybkość. Wosk do depilacji powinien być podgrzewany za pomocą specjalnego podgrzewacza. Jeśli szukasz wyposażenia do swojego salonu kosmetycznego lub gabinetu bioremediacji, zapoznaj się z naszą pełną ofertą: w sklepie internetowym GETFULL znajdziesz wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny, który ułatwi pracę kosmetyczki, a Twoi klienci docenią Twój profesjonalizm i dbałość o komfort.

Podgrzewacze do wosku i pasty

Podgrzewacz wosku rolka Duo 80W Podgrzewacz wosku rolka Duo 80W
Producent: ACTIVESHOP
Cena:

115,99 zł

szt.
zobacz więcej

Podgrzewacze do wosku - jakie rodzaje?

Dostępne na rynku podgrzewacze do wosku są praktyczne, łatwe w użyciu, nie plamią i nie są łatwopalne. Są to wielofunkcyjne profesjonalne urządzenia kosmetyczne, które mogą podgrzewać kilka wkładów woskowych jednocześnie i stanowią podstawę profesjonalnych salonów kosmetycznych. Niektóre prostsze modele mogą być z powodzeniem stosowane w domu. Podgrzewacze do wosku można podzielić ze względu na rodzaj użytego wosku. Oferujemy podgrzewacze do wosku w puszkach. Wosk do depilacji w puszce jest roztapiany w specjalnym pojemniku. Pojemnik jest umieszczony w środku obudowy i chroni użytkownika przed poparzeniami. Wosk nie może się rozlać, co zapewnia higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Podgrzewacz do wosku w rolkach jest najmniejszym modelem dostępnym na rynku. Jest wygodny w użyciu i łatwy w obsłudze. Wystarczy włożyć wkład z woskiem do urządzenia i podgrzać go do żądanej temperatury. Rozgrzanie wosku przed zabiegiem trwa około 25 minut.

Wielofunkcyjny podgrzewacz do wosku jest najczęściej stosowanym modelem w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Mogą one topić kilka wkładów jednocześnie, co zwiększa komfort i szybkość obsługi. Niektóre modele są wyposażone w łatwy w użyciu uchwyt, inne zaś mają wbudowany termostat, który umożliwia łatwe podgrzanie wosku do pożądanej temperatury. Nasze podgrzewacze do wosku są dostępne w różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu można je łatwo dopasować do istniejących mebli w salonie i stworzyć harmonijną i przytulną atmosferę.

Podgrzewacz do wosku - jak działa?

Obsługa nie jest zbyt skomplikowana, wystarczy wstawić wosk do depilacji do urządzenia podgrzewającego i ustawić temperaturę. Na wyświetlaczu pojawi się komunikat i urządzenie automatycznie się wyłączy. Jest to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie zarówno dla pracowników, jak i klientów. Użytkownik nie jest narażony na ryzyko poparzenia i zagrożony utratą zdrowia. Wybór kosmetyczki zależy od stanu i rodzaju włosów, które mają być usunięte. Wosk miękki jest używany do depilacji paskowej, a wosk twardy do depilacji bezpaskowej. Miękki wosk jest zalecany do usuwania włosów z mniej wrażliwych miejsc, takich jak nogi. Wosk w rolce jest jednym z wygodniejszych rozwiązań. Przy odpowiedniej temperaturze aplikacja jest bardzo łatwa. Do usuwania włosów z delikatnych miejsc zaleca się stosowanie wosku twardego, który zapewnia wygodniejszą aplikację. Niezależnie od tego, który wosk jest częściej używany, jest on z pewnością łatwy w aplikacji i usuwa nawet najsilniejsze włoski.

Depilacja z użyciem podgrzewacza do wosku

Sprzęt do podgrzewania wosku do depilacji jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Szybko nagrzewają wsad woskowy i umożliwiają natychmiastowe zastosowanie. Kształt i wielkość podgrzewacza do wosku zależy od użytego wkładu z woskiem. Dobre i tanie podgrzewacze do wosku w rolkach mają niewielkie rozmiary i zajmują mniej miejsca w salonie. Sprzęt do podgrzewania wosku w puszce ma zwykle większe rozmiary, ponieważ musi pomieścić większe wkłady. Łatwość czyszczenia zwiększa komfort użytkowania, dlatego przed zakupem warto sprawdzić, w jaki sposób konserwuje się urządzenie. Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest zasilacz. Im wyższa jest ta wartość, tym szybciej wosk się stopi i będzie gotowy do zabiegu.

Wosk do depilacji - jaki wybrać?

Wybór wosku zależy od rodzaju włosów, które mają być usunięte. Wśród oferowanych wosków mamy wosk miękki do stosowania w depilacji paskowej i wosk twardy do stosowania w depilacji bezpaskowej oraz woski w rolce.

W przypadku wosku miękkiego pasek bawełny lub fizeliny jest dociskany do wosku na skórze i energicznie szarpnięty w celu usunięcia włosków. Wosk miękki przeznaczony jest do usuwania słabszych, delikatniejszych włosków i jest idealny do depilacji mniej wrażliwych miejsc, takich jak nogi.

Twardy wosk jest nakładany na skórę i pozostawiony na miejscu. W ten sposób powstaje "woskowy plaster" na skórze, które należy energicznie usunąć. Do usuwania włosków z miejsc wrażliwych, takich jak bikini, należy używać twardego wosku, który jest mniej niewygodny podczas usuwania owłosienia. Wosk w rolkach to najbardziej wygodne rozwiązanie. Po podgrzaniu do odpowiedniej temperatury wosk jest bardzo łatwy do aplikowania na skórę.

Podgrzewacze wosku i past - jak działają?

Wystarczy włożyć wkład z woskiem do podgrzewacza i ustawić żądaną temperaturę. Gdy na ekranie pojawi się informacja, że wosk osiągnął pożądaną temperaturę, termostat niezawodnie przerywa proces podgrzewania i podgrzewacz automatycznie się wyłącza. W ten sposób nie tylko zapewniasz sobie komfort, ale także bezpieczeństwo osobie, której aplikowany jest wosk. Użycie podgrzewacza do wosku eliminuje ryzyko poparzenia, które często występuje podczas podgrzewania wosku w kuchence mikrofalowej.

Wielofunkcyjny podgrzewacz do wosku czy warto?

Wielofunkcyjny podgrzewacz do wosku jest z pewnością odpowiedni dla salonów kosmetycznych. Rozwiązanie to jest idealne do zastosowań profesjonalnych, ponieważ umożliwia jednoczesne podgrzewanie kilku standardowych wkładów woskowych (rolkowych i karbowanych) oraz wosku w puszce. Umożliwia to wykonanie kilku zabiegów depilacji w tym samym czasie, dzięki czemu każdy zabieg przebiega sprawniej!

Wszystkie modele oferowane w naszej hurtowni kosmetyków są wysokiej jakości i gwarantują użytkowanie i długotrwałą satysfakcję. Produkty są objęte gwarancją producenta, dostępny jest również serwis pogwarancyjny. Wszystkie informacje na temat składania reklamacji można znaleźć w sekcji poświęconej usługom na naszej stronie internetowej. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą elektroniczną. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl