Producenci

Leasing na wyposażenie fryzjerskie i kosmetyczny

VALERA - Szwajcarscy specjaliści

Od 1955, czyli już ponad 50 lat, produkujemy urządzenia do pielęgnacji włosów.

Naszym nieustannym punktem odniesienia, wokół którego obraca się nasza produkcja oraz wzornictwo jest zdrowie i wygląd włosów, a przez to dobre samopoczucie i wizerunek osoby używającej nasze produkty.

Rozległa wiedza na temat włosów jest niezbędna przy tworzeniu urządzeń które umożliwiają zdrowe i delikatne obchodzenie się z włosami. Dlatego właśnie Valera współpracuje ze specjalistami z klinik uniwersyteckich, z mistrzami fryzjerskimi zrzeszonymi w stowarzyszeniach stylistów, oraz z producentami szamponów i kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Valera czerpie korzyści z solidnej reputacji marek "Made in Switzerland" oraz posiadających znak Szwajcarskiego Krzyża, który jest znakiem towarowym rozpoznawalnym na całym świecie.

Podkreśla to jakże ważny jest szwajcarski wizerunek maksymalnej jakości, precyzji, niezawodności, solidności, kompetencji, szacunku dla zdrowia oraz środowiska naturalnego, a także ekskluzywności produktów.

Dlatego znak Szwajcarskiego Krzyża pozwala na unikalną pozycję i wiarygodność marki oraz pozytywnie wpływa na ocenę wartości oraz wybór klientów.

Jakość i bezpieczeństwo Dla Valery jakość jest podstawą historii firmy, i z tego właśnie powodu stosujemy koncepcję Total Quality nie tylko w produkcji, ale we wszystkich sektorach firmy. Certyfikat ISO 9001 otrzymany w 1995 jest motywacją do nieustannego wprowadzania ulepszeń.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, wszystkie urządzenia spełniają standardy EN i IEC, jak również dyrektywy Unii Europejskiej w zakresie tłumienia interferencji fal radiowych oraz EMC (zgodności elektromagnetycznej).

Suszarki Valery sprostały surowym wymogom międzynarodowych standardów bezpieczeństwa, co zaowocowało chociażby takimi znakami i certyfikatami jak: certyfikat "VDE", znak bezpieczeństwa "S+" i znak zgodności "CE".

VALERA

Valera prostownica pulse care Valera prostownica pulse care
Producent: VALERA
Cena:

548,99 zł

szt.
zobacz więcej
Valera karbownica do włosów Frise Valera karbownica do włosów Frise
Producent: VALERA
Cena:

389,99 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl