Producenci
Stylistka Paznokci – jakie szkolenie warto zrobić? 0
Stylistka Paznokci – jakie szkolenie warto zrobić?

Kurs stylizacji paznokci – jakie szkolenie i dlaczego?

Jeśli masz jeden zawód zdobyty w szkole i nawet ten wymarzony, to nie oznacza, że nie możesz mieć ich więcej. Jeśli będziesz posiadać ich co najmniej trzy, to masz większą pewność, że praca Cię znajdzie. Nie chodzi o to, aby pozostać wiecznym studentem, ale o to, aby zdobywać nowe kwalifikacje zawodowe. Możliwości w korzystaniu z dużej oferty szkoleń, kursów dają Wam tę okazję. Najważniejsze, aby były poparte kompetentną wiedzą i certyfikatem zaświadczającym zdobycie przygotowania do nowego zawodu.

Jednym z tych zawodów, które możemy zdobyć poprzez szkolenie to Stylistka paznokci. Błędnym myśleniem jest fakt, że można wykonywać takie usługi na paznokciach w domu bez zdobycia uprawnień. Porównuję to trochę do przepisywania leków na receptę bez uprawnień. Używanie produktów chemicznych i utwardzaniu ich światłem UV i Led wymaga dużej wiedzy przede wszystkim o budowie paznokci i ich chorobach oraz wiedzy o produktach i ich aplikacji. Żadna wiedza internetowa nie zastąpi wiedzy przekazanej na szkoleniu.

Profesjonalny kurs stylizacji paznokci - korzyści

 • Prawo wykonywania zawodu.
 • Wiedzę o budowie i chorobach paznokci.
 • Wiedzę o przygotowaniu się do pracy w gabinecie kosmetycznym (Jakie meble kosmetyczne wybrać i jak je zaaranżować dla naszej i klientek wygody).
 • Wiedza i umiejętności przygotowania procedur panujących w gabinecie kosmetycznym.
 • Wiedza BHP w zawodzie Stylistki Paznokci.
 • Wiedza o produktach i narzędziach (Jakie wybrać najlepsze narzędzia, które posłużą jak najdłużej. Należą do nich: Lampy UV LED, pochłaniacze pyłu, frezarki do paznokci, kopytka, cążki do skórek, dłutka, sondy, frezy do paznokci, pędzle, pilniczki do paznokci i wiele innych. Oraz na jakich produktach pracować najwydajniej).
 • Nauka indywidualnego podejścia do klienta.
 • Nauka tempa pracy w zawodzie Stylistki Paznokci co idzie za tym większe zarabianie.
 • Nauka jak zdobyć klientki i je utrzymać przy sobie.
 • Zdobycie umiejętności architekta budowania przedłużonych paznokci – kształty : migdał klasyczny, migdał salonowy, migdał rosyjski, migdał gotycki, kwadrat, pipe, owal, sztylet i wiele innych.
 • Zdobycie umiejętności Nail Artu.

Szkolenie na Stylistkę Paznokci - Co zyskujesz po kursie?

Ważnym atutem szkoleń jest to, że kiedy otrzymujemy zaświadczenie o zdobyciu wiedzy i umiejętności zawodowych mamy możliwość dostania zatrudnienia w prestiżowym gabinecie kosmetycznym. Można również otworzyć własną działalność gospodarczą z możliwością starania się o dofinansowanie w Urzędzie Pracy bądź w innej instytucji. Z takiej formy aktywizacji mogą skorzystać osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można złożyć wniosek o skierowanie na szkolenie wybrane z oferty rynkowej – wówczas należy uzasadnić celowość szkolenia. Koszt takiego szkolenia urząd pracy finansuje do wysokości 100% przeciętnego wynagrodzenia, a jeśli jest wyższy, osoba skierowana na szkolenie pokrywa różnicę z własnych środków. Decyzję o skierowaniu na szkolenie podejmuje starosta (urząd pracy) w oparciu o ustalenia indywidualnego planu działania wraz z instytucją szkoleniową zarejestrowaną w Urzędzie Pracy.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, to zapraszam do kontaktu ze mną. Nazywam się Agnieszka Witkowska od 2012 roku prowadzę własną działalność związaną z branżą kosmetyczno-szkoleniową Szkoła Piękna i Pasji Lawendowe Zacisze w Szczecinie na stanowisku stylista, edukator. Istnieje jako instytucja szkoleniowa w wojewódzkim UP. To co wykonuje jest moją pasją i życiowym planem. Po latach analizowania tego, co robię, mogę świadomie ogłosić, że jestem na właściwej drodze. Od kiedy pamiętam, jako małe dziecko dostrzegałam w ludziach i sytuacjach więcej, niż inni. Już wtedy miałam ogromną chęć poprawienia tego, co widzę i pomagania ludziom. Wraz z moim bagażem doświadczeń przyszło zrozumienie, że kiedy stajemy przed faktem dokonywania wyborów, zwłaszcza tych niełatwych, to stajemy na rozwidleniu drogi. Twój los leży w Twoich rękach. Jeśli nie jesteś pewna, to zadzwoń śmiało do mnie tel. 512 334 771, pomogę Ci w podjęciu decyzji i pokieruje na najwłaściwszą drogę. Szkolenia to inwestycja na lepszą przyszłość.

Stylista, edukator - Agnieszka Witkowska

Lawendowe zacisze kurs stylizacji paznokci
 

Jeśli masz ochotę rozszerzyć swoją wiedzę na temat budowy paznokci i problemów jakie mogą one stwarzać, zapraszam do mojego kołowego wpisu na blogu – „Budowa paznokcia – co warto wiedzieć?

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl